Сайлент Хілл 2

Вийшло довгоочікуване продовження тепло прийнятої фанатами, але зазнала критиці першої частини екранізації гри. Глядачеві знову належить зробити подорож в туманне місто Сайлент Хілл і його альтернативні виміри, наповнені монстрами. На цей раз дана доля спіткала Хізер, головну героїню гри «Silent Hill 3».

Якщо перша частина була більш туманною і холодною, меланхолійною і загадковою, то на цей раз все забарвлюється в більш яскраві і соковиті кольори, а таємничість стає більш агресивною. Подорож у світ кошмарів починається як і на початку гри в парку розваг Lakeside. Безліч дрібниць доповнюють загальне сприйняття фільму саме за мотивами комп'ютерної гри, тут є і закривавлені зайчики, і каруселі, і друк Метатрон (англ. Seal of Metatron), що захищає від зла. Не обійшлося без детектива Дугласа Картланда і батька Клаудії Леонарда Вульфа, а Хізер не забула принарядитися у фірмову білу жилетку. Загалом творці приділили дуже велику увагу перенесенню деталей з гри у фільм, я вважаю у них це вийшло на славу.

Монстри залишилися на рівні, фірмові медсестри як завжди в гарній формі і готові пошматувати кухонними ножами будь-якого, хто опиниться поруч із ними, з'явилося так само кілька нових видів, прикладом тому є павук-манекен. Часом скрегіт металу, іржаві стіни і звуки важких ланцюгів нагадували і зовсім «Повсталих з пекла». Сцена з колом вогню в парку атракціонів виглядає як дуже дорога театральна постановка.

Звичайно не обійшлося без самої пізнаваної істоти в серії, зустрічайте головного стража і ката - Пірамідоголового (англ. Pyramid Head). Його називали найбільш складним, жорстоким, відверто хвилюючим, страхітливим і культовим серед геймерів персонажем, а Роберт Уоркмен з GameDaily поставив Пірамідоголового першим у списку «Топ 25 найстрашніших монстрів з відеоігор».

В цілому вийшло не так душевно як це було з першою частиною, без тієї приємної нотки смутку і атмосфери безвиході й трагізму, але від того не менш захоплююче і красиво, адже кожна з ігор серії розповідає свою історію і несе відповідний настрій. Порівнювати другу частину з першої буде трохи неправильно і викличе багато суперечок, так само як якщо порівнювати кращу ігрову частину «Silent Hill 2» зі своїми послідовниками, які можливо ніколи її не переплюнуть. У кожній частині гри є своя родзинка, в цьому фільмі вона теж безумовно є. Фанати серії ігор оцінять по достоїнству з усіма плюсами і мінусами, а люди, які не грали, яким просто полюбилася по атмосфері перша частина фільму можуть не зрозуміти і не прийняти «Silent Hill: Revelation 3D».

«У цей Хеллоуїн 3D подорож в пекло»

Озвучка: Дубльований - Український дубляж.Режисер: Майкл Дж. Бассетт
У ролях знімалися: Аделаїда Клеменс, Кіт Харінгтон, Дебора Кара Ангер, Мартін Донован, Малкольм МакДауелл
Добавить свое объявление
Загрузка...
Переглядів: 823