Хроніка ( Chronicle , 2012 )

Додав: stoll
18-05-2014, 17:20


НЕ ПОКАЗУЄ ФІЛЬМ? ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ ТА ДИВІТЬСЯ Хроніка ( Chronicle , 2012 ) БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ!
Хроніка ( Chronicle , 2012 )
Три школяра отримують супер- здібності після виявлення ними впав метеорита . Скоро вони потраплять у вир подій , в якому відкриються їх темні сторони.

У дитинстві ми всі зачитувалися коміксами про людину-павука , Бетмена і Людях Ікс . Дійсно , кого з нас не приваблювала можливість представити себе одним з героїв , який рятує людей від таємничого доктора Зло або навпаки , тим самим лиходієм , який виношує плани захоплення світового панування. Але і тих і інших часто об'єднувало одне: силою свого «хочу » ці надлюди могли творити неймовірні речі , які нам , звичайним дітям тільки снилися.

І ось нарешті вийшов фільм не про чергові супергероїв з їх геройської місією , а фільм про 3х нормальних школярах , які живуть звичайним життям і свої пригоди знаходять зовсім випадково. Неждано-негадано вони отримують надздібності , вчаться ними користуватися і розвивають їх. Забавно , що найбільших успіхів досяг хлопець , типовий аутсайдер .

Перше , що кидається в очі , це те, як знятий фільм. Він ніби знятий на камеру самими акторами і зйомка ведеться «зсередини ». Незвично , але не скажу , що це додало лиску фільму . Тим більше , що під час кульмінації (сцени , де головний герой втрачає своє самовладання і починає руйнувати місто ) було абсолютно незрозуміло , хто ж вів зйомку. Якщо вибирати цей стиль , ефект , то і продумувати його треба на час усього фільму , а не забувати про нього у процесі.

Як не дивно самим незабутнім опинився актор , який зіграв Стівена Монтгомері , заводилу і президента класу. Майкл Джордан зміг «створити » свого героя , зміг показати його емоції. На жаль , інші актори залишили про себе лише бляклі картинки і їх гра більше нагадувала ляльковий театр .

У результаті вийшов фільм , який можна глянути разок , але не більше. Глянути тільки через задумки. Насправді після перегляду у мене виникло одне питання . Хлопці відкривали в собі сили , просто припустивши про них. Наприклад левітація , або телекінез . Так чому головному герою не прийшло в голову спробувати вилікувати свою хвору матір ? !

Підсумок:

6 з 10

Популярні пошукові запити:
Дивитись Хроніка ( Chronicle , 2012 ) онлайн
Хроніка ( Chronicle , 2012 ) онлайн безкоштовно
Хроніка ( Chronicle , 2012 ) дивитись без реєстрації
Переглядів: 1289Коментарів: 0
Шановний гість! Ви зайшли як незареєстрований відвідувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або увійти на сайт під своїм ім'ям.