Щоденники німфоманки

Німфоманія - це зовсім не прояв ніякої любові. За визначенням, це - ендокринне розлад і сексуальна патологія. Я вважаю, що Валері - ніяка не німфоманка, тому що хворі цим захворюванням люди не починають бути вірними, не зустрічають «єдиного» чоловіка і не зцілюються чудесним чином без спеціального лікування.

Термін «німфоманка» тут вживається лише в тому аспекті, в якому його звикло вживати суспільство. Як сказала бабуся Валері: «Німфоманію придумали чоловіки, щоб жінки, які порушують правила, відчували себе неповноцінними».

Головна героїня залежна від сексу, так. Але вона залежна від нього не болісно, ​​швидше саме такий спосіб пізнання світу вона обрала для себе. Секс став її основним рецептором, основним органом сприйняття, через який вона досягає гармонії сама з собою і того, що називається щастям. Через секс йде її самоствердження, через секс вона відчуває себе потрібною, жаданою, коханою, живою.

«Світ був би краще, якби люди більше любили і менше базікали» - саме цим бабусиним принципом і керується Валері. До речі, дуже вдалим мені здається вибір дівчини на роль головної героїні. Це не якась елітна красуня, і не епічна дівчина ... вона зовсім звичайна. Вона просто живе, їй подобається жити.

Валері шукає себе, свій життєвий шлях - вона хоче жити цікавим життям, яку ретельно записує в своїй щоденник лівою рукою, в надії, що хтось прочитає ці рядки і зрозуміє, яким вона була людиною. Вона любить зелені яблука і запахи чоловіків, з якими спить. Вона боїться темряви, і постійно просить ще і ще сексу. «Це як безкоштовна путівка в безсмертя» - стверджує вона.

Героїня суперечлива, як і всі жінки - з одного боку вона шалено хоче займатися любов'ю з кожним зустрічним, з іншого - її ображає байдужість чоловіків, і вона хоче опіки та сталості. З часом вона і знаходить цю опіку, проте «єдиний чоловік» завдає їй настільки болючий удар, що Валері доводиться довго і болісно зализувати свої рани.

Кохання у «Щоденнику німфоманки» не важливе. Важливе життя, яку і варто любити - з її повітряними кулями, яблуками, чоловіками і сексом. Валері вибирає життя, і її не турбує думка оточуючих.

Фільм з чудовою музикою, «смачною» і не вульгарною еротикою і хорошими акторами. Він зроблений на вищому рівні естетизму, і покликаний трохи скинути завісу з таємниці жіночої психології.
Рік: 2008
Режисер: Крістіан Моліна
Жанри Фільму: драма, мелодрама
У ролях знімалися: Белен Фабра Леонардо Сбаралья Ллум Баррера Джеральдіна Чаплін Анхела Моліна Педро Гутієррез Хосе Чав
Озвучка: Проф. багатоголоса


Добавить свое объявление
Загрузка...
Переглядів: 490Коментарів: 0