Голодні ігри

«Голодні ігри» непросто історія, це ціла філософія. Сперечатися з чимось настільки фундаментальним важко, з перших хвилин зрозуміло, що історія продумана до найдрібніших деталей. Втім, цього разу сперечатися не хочеться.

Пригоди, показані на екрані, засновані на написаному раніше романі, і шанувальників у книг на момент екранізації було більш ніж достатньо. Тим же, у кого не в пошані читання книг, з'явилася унікальна можливість познайомитися з героями, побачивши їх на екрані.

Молоді потрібні кумири, потрібна сага, якщо одна, так чи інакше, підходить до свого логічного завершення, то само собою потрібно затівати іншу. «Голодні ігри» складаються з декількох фільмів, якими буде заглядатися сучасна молодь впродовж наступних трьох років. Юнацький максималізм сповна виражений в розпал пристрастей, показаних на екрані, «Голодні ігри» не просто гра на перегонки, це пригода, ціна якому - життя.

Молоді актори, задіяні у головних ролях, стануть надзвичайно популярні і будуть обсуждаеми так само як герої попередньої епохальної історії про вампірів і перевертнів.

«Голодні ігри» - захоплюючий пригодницький молодіжний фільм. Головна героїня змушена викликатися добровольцем для участі в чергових щорічних голодних іграх, щоб опинитися на місці своєї молодшої сестри. Голодні ігри - якесь страхітливе шоу, в якому задіяні представники пригнобленого населення, для участі відбирають більше двадцяти дітей: за хлопцю і дівчині з певного населеного пункту, їх мета вижити. Кожному надається можливість боротися за перемогу, для чого вони повинні позбавити життя інших учасників ігор.

Дженніфер Лоуренс і Джош Хатчерсон виконали головні ролі в іграх, як виявилося, їх персонажам належить позмагатися не тільки за життя, але і за почуття.

Приготуйтеся до історії довжиною в кілька років. Побачимося в залах кіноакторів вже в наступному році.Рік: 2012
Режисер: Гері Росс
У ролях знімалися: Дженніфер Лоуренс Джош Хатчерсон Ліам Хемсворт Елізабет Бенкс Вуді Харрельсон Стенлі Туччі Ленні Кра
Озвучка: Проф. багатоголоса


Добавить свое объявление
Загрузка...
Переглядів: 183Коментарів: 0