« Стара гарт » ( Old School , 2002 )

Додав: admin
1-06-2014, 16:38


НЕ ПОКАЗУЄ ФІЛЬМ? ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ ТА ДИВІТЬСЯ « Стара гарт » ( Old School , 2002 ) БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ!
 « Стара гарт » ( Old School , 2002 )
Мітчу , Френку і Берні вже за тридцатник , скоро вони стануть відповідальними дорослими , одружуються , заведуть сім'ї і знайдуть роботу , а дитинство все не перестає в них вирувати. Черговий пустотливий придумкою стає спроба знову пережити солодкі миті спільного навчання в коледжі , коли їх слава ...

Школьние роки ! Ах , ці чумні роки божевілля, безвідповідальності ! Як же вони так далеко , коли тобі вже за тридцять ... Ці роки залишаться в пам'яті на все життя! Якщо шкільна дружба триває досі , іноді можна зануритися в дитинство і трошки побешкетувати , згадати , так би мовити , юність!

Тільки кращі друзі можуть на твоєму весіллі подначивать і шепотіти тобі уїдливо : - Не роби цього! Ти повинен йти! Давай! Поки між вами 30 ярдів ! Пора змотуватися ! Тільки найкращі друзі , знову ж таки на твоєму весіллі , можуть грюкнути твою дружину по руках , аби самому витерти серветкою тобі рот , забруднений в торті. Тільки найкращі друзі , піднімаючи вже ... дцять келих , можуть волати: - Понеслась , рідна! І тільки найкращі друзі в розпал вечірки можуть кричати : - Побігли голяка ! - і адже побіжать ж !

У двадцять років це виглядає абсолютно нормально , а от у тридцять - вже дивляться косо , вважають нездоровим і крутять пальцем біля скроні . Ну хіба не можна хоча б на денечек побути безтурботним і божевільним ?

- Я веселився !

- Та все місто знає , як ти вчора веселився ...

Все було б здорово і виглядало б цілком комічно , якщо не американський гумор. Перші хвилин 30 я вмирала від сміху , а от далі не пішла ... Далі почалися цілковитими брудні , які ставало дивитися вже неможливо , жарти не жарти, приколи жестковати , діяння хлопців переборного ... Ех , але ж починалося дуже навіть нічого !

3 з 10

Популярні пошукові запити:
Дивитись « Стара гарт » ( Old School , 2002 ) онлайн
« Стара гарт » ( Old School , 2002 ) онлайн безкоштовно
« Стара гарт » ( Old School , 2002 ) дивитись без реєстрації
Переглядів: 383Коментарів: 0
Шановний гість! Ви зайшли як незареєстрований відвідувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або увійти на сайт під своїм ім'ям.