«Стартап» (2014)

---
Додав: admin
13-04-2013, 02:17


НЕ ПОКАЗУЄ ФІЛЬМ? ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ ТА ДИВІТЬСЯ «Стартап» (2014) БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ!
 «Стартап» (2014)
Как в Росії чесно заробити своїм розумом? Як домогтися успіху й затвердити своє ім'я у світі бізнесу? Чим жертвує і що набуває людина, яка багато років прагне до своєї мети? Історія створення з нуля великого російського пошукового порталу. 20 років ризику, праць, надії, 20 років ...

За 2 мільйони доларів вийшла якась дешевого суміш «Соціальної мережі», «Джобс: Імперія спокуси» і «Піратів силіконової долини». Причому, будь-яке порівняння в плюс «стартап», тому що він значно гірше всіх перерахованих стрічок. Деякі епізоди злизаний майже начисто - наприклад, розмова Бориса і провідного програміста Бергамота в ліфті висотного будинку - привіт бесіді Возняка і Джобса. Втім, перераховувати аналогією можна довго. Тут і чималі витрати на те, на що витрачати було не потрібно, і роз'єднання в колективі, і практично гараж в якості першого офісу, і власні вкладення з продажем всього майна - і машини , і старенькій дачки.

Комп'ютерні гікі показані волохатими очкариками в светрах, якими їм і належить бути. Я працював в ІТ з самого початку. Сценаристи чи то не знали, чи то навмисно вважали за краще не згадувати, що першими пошукачами були «Апорт», «Рамблер» і тільки потім «Яндекс», навколо історії якого, власне, і будується ця малоувлекательная Саксесс -сторі. За легендою, хлопці роблять перший у світі пошуковик. Гаразд, нехай фактичну частину перебрехали. Буває. Але чому не можна вибудувати мало-мальськи захоплюючий сюжет? Він же просто ніякий.

Режисер Карімов відгукнувся в твіттері про картину вкрай негативно, заявивши, що ніякого відношення до неї не має, хоча до цього цілий рік твердили, що він її і знімав. Так зазвичай буває, коли з продюсерами виникають проблеми. Мабуть, вони продавлювали свою версію історії. Ось Карімов і злився. Його місце замінив провідний актор Євген Ткачук, чия краща роль по цю пору - Мішка Япончик з серіалу «Життя і пригоди Мішки Япончика». Тут він, на жаль, чарівністю не блищить. Та й на технічного генія схожий мало.

Трохи краще відіграв свою партію Шаміль Хаматов - образ зідраний з Джобса, само собою, тільки не періоду первісного пошуку самого себе, а коли він уже став ефективним менеджером, здатним згуртувати команду, але ; і витратити гроші даремно, на те, що тільки йому здається важливим - позиціонування продукту на ринку.

«Яндекс» від картини теж рішуче відхрестився, заявивши, що їм нецікава історія молодих амбітних людей. Загалом-то, все правильно. Тому що фільм явно не про «Яндекс». Він взагалі - вільна фантазія на тему ІТ, створена людьми, які в ІТ ні чорта не розуміють.

Так, і звичайно, цей фільм - дуже неуспішна проект, тому що 2 мільйони доларів йому не відбити ніколи.

3 з 10

Популярні пошукові запити:
Дивитись «Стартап» (2014) онлайн
«Стартап» (2014) онлайн безкоштовно
«Стартап» (2014) дивитись без реєстрації
Переглядів: 604Коментарів: 0
Шановний гість! Ви зайшли як незареєстрований відвідувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або увійти на сайт під своїм ім'ям.